|
Naše úspěchy | |
2015/2016
MISTROVSTVÍ SVĚTA PRAHA 2016
- pódiová sestava baton - MISTRYNĚ SVĚTA
- pochodové defilé baton - I.VICEMISTRYNĚ SVĚTA
- miniformace (Kajka K., Laura K., Melča M., Terka G., Lenka J., Sára P.) - MISTRYNĚ SVĚTA
- miniformace (Natka Š., Alenka S., Nelka F., Lucka N., Denča K., Eliška S., Niki D.) - II.VICEMISTRYNĚ SVĚTA
- miniformace (Elen M., Vendy Č., Zuzka F., Terka M., Nela P., Eliška H., Terka S.) - 6. místo
- solo baton (Karolina Krzanová) - 8. místo
- solo baton (Lenka Jeleňová) - 9. místo
- solo baton (Melánie Miklánková) - 11. místo
- solo baton (Laura Kasperlíková) - 13. místo
- solo baton (Adéla Minarčíková) - 16. místo
- solo baton (Sára Popovová) - 18. místo
- solo 2baton (Laura Kasperlíková) - MISTRYNĚ SVĚTA
- solo 2baton (Tereza Galuszková) - 5. místo
- duo - trio baton (Melánie Miklánková, Tereza Galuszková, Lenka Jeleňová) - I.VICEMISTRYNĚ SVĚTA
- duo - trio baton (Adéla Minarčíková, Elen Minarčíková) - 7. místo
MEMORIÁL JIŘÍHO NECIDA 2016
- solo baton (Laura Kasperlíková) - 2. místo + postup na MS
- solo baton (Sára Popovová) - 6. místo + postup na MS
- solo baton (Nikol Durczoková) - 18. místo
- solo baton (Natálie Šklíbová) - 11. místo
- duo - trio baton (Laura Kasperliková, Karolina Krzanová) - 1. místo + postup na ME
MISTROVSTVÍ ČR KARVINÁ (výkonostní třída A) 2016
- miniformace (Kajka K., Laura K., Melča M., Terka G., Lenka J., Sára P.) - II.VICEMISTRYNĚ ČR + postup na MS
- miniformace (Natka Š., Alenka S., Nelka F., Lucka N., Denča K., Eliška S., Niki D.) - 5. místo + postup na MS
- miniformace (Elen M., Vendy Č., Amálka H., Terka M., Nela P., Eliška H., Terka S.) - 6. místo + postup na MS
- pódiová sestava baton - 4. místo + postup na MS
- pochodové defilé baton - I.VICEMISTRYNĚ ČR + postup na MS
- solo baton (Adéla Minarčíková) - 4. místo + postup na MS
- solo baton (Lenka Jeleňová) - 7. místo + postup na MS
- solo baton (Karolina Krzanová) - 9. místo + postup na MS
- solo baton (Melánie Miklánková) - 10. místo + postup na MS
- solo baton (Sára Popovová) - 21. místo + postup na MS
- solo 2baton (Laura Kasperlíková) - MISTRYNĚ ČR + postup na MS
- solo 2baton (Tereza Galuszková) - II.VICEMISTRYNĚ ČR + postup na MS
- duo - trio baton (Melánie Miklánková, Tereza Galuszková, Lenka Jeleňová) - MISTRYNĚ ČR + postup na MS
- duo - trio baton (Adéla Minarčíková, Elen Minarčíková) - 5. místo + postup na MS
- duo - trio baton (Laura Kasperlíková, Karolina Krzanová) - 7. místo
KVALIFIKACE OPAVA (výkonostní třída A) 2016
- solo baton (Lenka Jeleňová) - 2. místo + postup na MČR
- solo baton (Karolina Krzanová) - 3. místo + postup na MČR
- solo baton (Melánie Miklánková) - 5. místo + postup na MČR
- solo baton (Sára Popovová) - 6. místo + postup na MČR
- solo baton (Adéla Minarčíková) - 7. místo + postup na MČR
- solo baton (Nela Foltynová) - 9. místo
- solo baton (Vendula Červená) - 11. místo
- solo baton (Laura Kasperlíková) - 12. místo
- solo baton (Nikol Durczoková) - 12. místo
- solo baton (Natálie Šklíbová) - 14. místo
- duo - trio baton (Lenka Jeleňová, Tereza Galuszková, Melánie Miklánková) - 1. místo + postup na MČR
- duo - trio baton (Laura Kasperliková, Karolina Krzanová) - 2. místo + postup na MČR
- duo - trio baton (Adéla Minarčíková, Elen Minarčíková) - 6. místo + postup na MČR
KVALIFIKACE KARVINÁ (výkonostní třída A) 2016
- miniformace (Elen M., Vendy Č., Amálka H., Terka M., Nela P., Eliška H., Terka S.) - 3. místo + postup
- miniformace (Kajka K., Laura K., Melča M., Terka G., Lenka J., Sára P.) - 4. místo + postup
- miniformace (Natka Š., Alenka S., Nelka F., Lucka N., Denča K., Eliška S., Niki D.) - 4. místo + postup
- pódiová sestava baton - 2. místo + postup
- pochodové defilé baton - 2. místo + postup
OPAVSKÁ RŮŽE 2016
- solo 2baton (Laura Kasperlíková) - 1. místo + cena VIP poroty
- solo 2baton (Tereza Galuszková) - 2. místo
- duo - trio baton (Lenka Jeleňová, Tereza Galuszková, Melánie Miklánková) - 2. místo
PODHOSTÝNSKÝ POHÁR 2016
- solo baton (Karolina Krzanová) - 2. místo
- duo - trio baton (Laura Kasperlíková, Karolina Krzanová) - 1. místo
- miniformace (Kajka K., Laura K., Melča M., Terka G., Lenka J., Sára P.) - 2. místo
- miniformace (Natka Š., Alenka S., Nelka F., Lucka N., Denča K., Eliška S., Niki D.) - 3. místo
- miniformace (Elen M., Vendy Č., Amálka H., Terka M., Nela P., Eliška H., Terka S.) - 5. místo
- pódiová sestava baton - 2. místo
STUDÉNECKÁ HŮLKA 2016
- solo baton (Nela Foltynová) - 1. místo
- solo baton (Natálie Šklíbová) - 3. místo
MAŽORETKA JUVENTUSU 2016
- solo baton (Karolina Krzanová) - 2. místo
- solo baton (Lenka Jeleňová) - 3. místo
- solo baton (Melánie Miklánková) - 4. místo
- solo baton (Laura Kasperlíková) - 5. místo
- solo baton (Sára Popovová) - 5. místo
- solo baton (Nikol Durczoková) - 6. místo
- solo baton (Vendula Červená) - 7. místo
- solo baton (Nela Foltynová) - 11. místo
- solo baton (Natálie Šklíbová) - 12. místo
- duo - trio baton (Lenka Jeleňová, Tereza Galuszková, Melánie Miklánková) - 1. místo
- duo - trio baton (Laura Kasperliková, Karolina Krzanová) - 5. místo
- miniformace (Kajka K., Laura K., Melča M., Terka G., Adél M., Lenka J., Sára P.) - 1. místo
- miniformace (Elen M., Vendy Č., Amálka H., Terka M., Nela P., Eliška H., Terka S.) - 2. místo
- miniformace (Natka Š., Alenka S., Nelka F., Lucka N., Denča K., Eliška S., Niki D.) - 3. místo
HRADECKÁ HŮLKA 2016
- solo baton (Laura Kasperlíková) - 1. místo
- solo baton (Karolina Krzanová) - 2. místo
- solo baton (Lenka Jeleňová) - 3. místo
- solo baton (Vendula Červená) - 3. místo
- solo baton (Melánie Miklánková) - 4. místo
- solo baton (Sára Popovová) - 4. místo
- solo baton (Adéla Minarčíková) - 5. místo
- solo baton (Natálie Šklíbová) - 5. místo
- solo baton (Nela Foltynová) - 8. místo
- solo baton (Nikol Durczoková) - 10. místo
- duo - trio baton (Lenka Jeleňová, Tereza Galuszková, Melánie Miklánková) - 1. místo
- duo - trio baton (Adéla Minarčíková, Elen Minarčíková) - 1. místo
- duo - trio baton (Laura Kasperliková, Karolina Krzanová) - 2. místo
- miniformace (Kajka K., Laura K., Melča M., Terka G., Adél M., Lenka J., Sára P.) - 1. místo
- miniformace (Elen M., Vendy Č., Amálka H., Terka M., Nela P., Eliška H., Terka S.) - 1. místo
- miniformace (Natka Š., Alenka S., Nelka F., Lucka N., Denča K., Eliška S., Niki D.) - 2. místo
TORNÁDO OSTRAVA 2015
- miniformace (Elen M., Vendy Č., Amálka H., Terka M., Nela P., Eliška H., Terka S.) - 3. místo
- miniformace (Natka Š., Alenka S., Nelka F., Lucka N., Denča K., Eliška S., Niki D.) - 4. místo
DOLNOBENEŠOVSKÁ MEDAILE 2015
- solo baton (Lenka Jeleňová) - 1. místo
- solo baton (Nela Foltynová) - 1. místo
- solo baton (Nikol Durczoková) - 4. místo
- solo baton (Adéla Minarčíková) - 4. místo
- solo baton (Melánie Miklánková) - 7. místo
- solo 2 baton (Tereza Galuszková) - 2. místo
- duo - trio baton (Adéla Minarčíková, Elen Minarčíková) - 2. místo
- duo - trio baton (Lenka Jeleňová, Tereza Galuszková, Melánie Miklánková) - 2. místo
ZLATÁ HŮLKA 2015
- solo baton (Lenka Jeleňová) - 1. místo
- solo baton (Vendula Červená) - 4. místo
- solo baton (Laura Kasperlíková) - 4. místo
- solo baton (Karolina Krzanová) - 6. místo
- solo baton (Natálie Šklíbová) - 6. - 7. místo
- solo baton (Nikol Durczoková) - 8. místo
- solo 2 baton (Laura Kasperlíková) - 1. místo
- duo - trio baton (Laura Kasperlíková, Karolina Krzanová) - 4. místo
2014/2015
MISTROVSTVÍ SVĚTA - PRAHA 2015
- solo baton (Karolina Krzanová) - 6. místo
- solo baton (Adéla Minarčíková) - 10. místo
- solo baton (Tereza Kovaříková) - 12. místo
- duo baton (Laura Kasperlíková, Tereza Galuszková) - 5. místo
- miniformace (Laura K., Melča M., Terka G., Adél M., Kajka K., Terka K., Domča P.) - 3. místo
+ TITUL II. VÍCEMISTRYNĚ SVĚTA !!!
- miniformace (Natka Š., Alenka S., Nelka F., Lucka N., Denča K., Anetka S., Sára P.) - 10. místo
- pódiová sestava baton - 3. místo + TITUL II. VÍCEMISTRYNĚ SVĚTA!!!
- pochodové defilé baton - 3. místo + TITUL II. VÍCEMISTRYNĚ SVĚTA!!!
MISTROVSTVÍ EVROPY - KEDZIERZYN-KOZLE 2015
- solo baton (Tereza Kovaříková) - 1. místo + postup na MS a TITUL MISTRYNĚ EVROPY!!!
- solo baton (Adéla Minarčíková) - 4. místo + postup na MS
- solo baton (Karolina Krzanová) - 10. místo + postup na MS
- duo baton (Laura Kasperlíková, Tereza Galuszková) - 1. místo
+ postup na MS a TITUL MISTRYNĚ EVROPY!!!
- miniformace (Laura K., Melča M., Terka G., Adél M., Kajka K., Terka K., Domča P.) - 2. místo
+ postup na MS a TITUL I.VÍCEMISTRYNĚ EVROPY!!!
- miniformace (Natka Š., Alenka S., Nelka F., Lucka N., Denča K., Anetka S., Sára P.) - 6. místo
+ postup na MS
BYSTŘICKÁ HŮLKA 2015
- solo baton (Melánie Miklánková) - 1. místo
- solo baton (Karolína Krzanová) - 1. místo
- solo baton (Sára Popovová) - 2. místo
- solo baton (Adéla Minarčíková) - 2. místo
- solo baton (Tereza Kovaříková) - 3. místo
- solo baton (Lenka Jeleňová) - 3. místo
- trio baton (Laura Kasperlíková, Tereza Galuszková, Dominika Paszková) - 1. místo
- miniformace (Laura K., Melča M., Terka G., Adél M., Kajka K., Terka K., Domča P.) - 1. místo
- miniformace (Natka Š., Alenka S., Nelka F., Lucka N., Denča K., Anetka S., Sára P.) - 2. místo
FINÁLE MČR KARVINÁ (výkonnostní třída A) 2015
- solo baton (Karolina Krzanová) - 5. místo + postup na MS a ME
- solo baton (Tereza Kovaříková) - 6. místo + postup na ME
- solo baton (Adéla Minarčíková) - 9. místo + postup na ME
- solo baton (Melánie Miklánková) - 21. místo
- trio baton (Laura Kasperlíková, Tereza Galuszková, Dominika Paszková) - 7. místo + postup na ME
- miniformace (Laura K., Melča M., Terka G., Adél M., Kajka K., Terka K., Domča P.) - 2. místo
+ postup na MS a ME a TITUL I. VÍCEMISTRYNĚ ČR!!!
- miniformace (Natka Š., Alenka S., Nelka F., Lucka N., Denča K., Anetka S., Sára P.) - 9. místo
+ postup na ME
- formace baton - 3. místo + postup na MS a TITUL II. VÍCEMISTRYNĚ ČR!!!
SEMIFINÁLE OPAVA (výkonnostní třída A) 2015
- solo baton (Tereza Kovaříková) - 1. místo + postup
- solo baton (Karolina Krzanová) - 2. místo + postup
- solo baton (Adéla Minarčíková) - 3. místo + postup
- solo baton (Melánie Miklánková) - 7. místo + postup
- solo baton (Sára Popovová) - 9. místo
- solo baton (Lenka Jeleňová) - 12. místo
- trio baton (Laura Kasperlíková, Tereza Galuszková, Dominika Paszková) - 2. místo + postup
- miniformace (Laura K., Melča M., Terka G., Adél M., Kajka K., Terka K., Domča P.) - 2. místo + postup
- miniformace (Natka Š., Alenka S., Nelka F., Lucka N., Denča K., Anetka S., Sára P.) - 3. místo + postup
- formace baton - 1. místo + postup
KVALIFIKACE DOLNÍ BENEŠOV (výkonnostní třída A) 2015
- solo baton (Tereza Kovaříková) - 1. místo + postup
- solo baton (Melánie Miklánková) - 2. místo + postup
- solo baton (Karolina Krzanová) - 4. místo + postup
- solo baton (Adéla Minarčíková) - 5. místo + postup
- solo baton (Lenka Jeleňová) - 7. místo + postup
- solo baton (Sára Popovová) - 8. místo + postup
- trio baton (Laura Kasperlíková, Tereza Galuszková, Dominika Paszková) - 1. místo + postup
- miniformace (Laura K., Melča M., Terka G., Adél M., Kajka K., Terka K., Domča P.) - 1. místo + postup
- miniformace (Natka Š., Alenka S., Nelka F., Lucka N., Denča K., Anetka S., Sára P.) - 3. místo + postup
- formace baton - 2. místo + postup
O POHÁR ZE ZÁMKU 2015
- solo baton (Melánie Miklánková) - 1. místo
- solo baton (Sára Popovová) - 1. místo
- solo baton (Karolina Krzanová) - 2. místo
- solo baton (Adéla Minarčíková) - 2. místo
- solo baton (Lenka Jeleňová) - 2. místo
- solo baton (Tereza Kovaříková) - 6. místo
- trio baton (Laura Kasperlíková, Tereza Galuszková, Dominika Paszková) - 1. místo
PODHOSTÝNSKÝ POHÁR 2015
- formace baton - 1. místo
- miniformace (Laura K., Terka G., Kajka K., Terka K., Domča P.) - 1. místo
- miniformace (Natka Š., Alenka S., Nelka F., Lucka N., Denča K., Anetka S., Lenka J.) - 2. místo
STUDÉNECKÁ HŮLKA 2015
- solo baton (Karolina Krzanová) - 1. místo
- solo baton (Adéla Minarčíková) - 2. místo
- solo baton (Tereza Kovaříková) - 3. místo
- solo baton (Melánie Miklánková) - 3. místo
- solo baton (Lenka Jeleňová) - 3. místo
- solo baton (Sára Popovová) - 5. místo
- trio baton (Laura Kasperlíková, Tereza Galuszková, Dominika Paszková) - 3. místo
- miniformace (Laura K., Melča M., Terka G., Adél M., Kajka K., Terka K., Domča P.) - 3. místo
- miniformace (Natka Š., Alenka S., Nelka F., Lucka N., Denča K., Anetka S., Sára P.) - 5. místo
MAŽORETKA JUVENTUSU 2015
- solo baton (Tereza Kovaříková) - 2. místo
- solo baton (Adéla Minarčíková) - 3. místo
- solo baton (Karolina Krzanová) - 4. místo
- solo baton (Lenka Jeleňová) - 7.-8. místo
- solo baton (Melánie Miklánková) - 9.-10. místo
- solo baton (Sára Popovová) - 12. místo
- trio baton (Laura Kasperlíková, Tereza Galuszková, Dominika Paszková) - 2. místo
TORNÁDO OSTRAVA 2014
- miniformace (Laura K., Melča M., Terka G., Adél M., Kajka K., Terka K., Domča P.) - 1. místo
- miniformace (Natka Š., Alenka S., Nelka F., Lucka N., Denča K., Anetka S., Sára P.) - 2. místo
2013/2014
MISTROVSTVÍ SVĚTA PRAHA 2014 - NOVÉ
- solo baton (Dominika Paszková) - 15. místo
- duo baton (Melánie Miklánková, Tereza Galuszková) - 5. místo
- duo baton (Karolína Zielinová, Kristýna Sobeková) - 13. místo
- miniformace (Laura K., Melča M., Terka G., Adél M., Kajka K., Bea T., Kika S.) - 4. místo
- pódiová formace baton - 2. místo - TITUL I. VÍCEMISTRYNĚ SVĚTA!!!
- pochodové defilé baton - 1. místo - TITUL MISTRYNĚ SVĚTA!!!
FINÁLE MČR KARVINÁ 2014 (výkonnostní třída A)
- solo baton (Dominika Paszková) - 11. místo + postup na MS
- solo baton (Laura Kasperlíková) - 14. místo
- solo baton jun (Aneta Kováříková) - 24. místo
- solo baton (Karolina Krzanová) - 26. místo
- solo baton (Adéla Minarčíková) - 29. místo
- duo baton (Melánie Miklánková, Tereza Galuszková) - 6. místo + postup na MS
- duo baton (Karolína Zielinová, Kristýna Sobeková) - 11. místo + postup na MS
- miniformace (Laura K., Melča M., Terka G., Adél M., Kajka K., Bea T., Kika S.) - 4. místo + postup na MS
- formace baton - 3. místo - TITUL II. VÍCEMISTRYNĚ ČR!!! + postup na MS
SEMIFINÁLE OPAVA 2014 (výkonnostní třída A)
- solo baton (Adéla Minarčíková) - 3. místo + postup
- solo baton (Dominika Paszková) - 5. místo + postup
- solo baton (Laura Kasperlíková) - 6. místo + postup
- solo baton (Karolina Krzanová) - 10. místo + postup
- solo baton jun (Aneta Kováříková) - 15. místo + postup
- duo baton (Melánie Miklánková, Tereza Galuszková) - 3. místo + postup
- duo baton (Karolína Zielinová, Kristýna Sobeková) - 9. místo + postup
- miniformace (Laura K., Melča M., Terka G., Adél M., Kajka K., Bea T., Kika S.) - 3. místo + postup
- formace baton - 3. místo + postup
KVALIFIKACE MORAVSKÁ NOVÁ VES 2014 (výkonnostní třída A)
- solo baton (Adéla Minarčíková) - 1. místo + postup
- solo baton (Laura Kasperlíková) - 2. místo + postup
- solo baton (Karolina Krzanová) - 3. místo + postup
- solo baton (Dominika Paszková) - 4. místo + postup
- solo baton jun (Aneta Kováříková) - 5. místo + postup
- duo baton (Melánie Miklánková, Tereza Galuszková) - 1. místo + postup
- duo baton (Karolína Zielinová, Kristýna Sobeková) - 3. místo + postup
- miniformace (Laura K., Melča M., Terka G., Adél M., Kajka K., Bea T., Kika S.) - 1. místo + postup
- formace baton - 1. místo + postup
O POHÁR ZE ZÁMKU - KOLÍN 2014
- solo baton (Karolina Krzanová) - 1. místo
- solo baton (Dominika Paszková) - 1. místo
- solo baton (Kristýna Kánová) - 1. místo
- solo baton (Aneta Kováříková) - 1. místo
- solo baton (Laura Kasperlíková) - 1. místo
- solo baton (Adéla Minarčíková) - 2. místo
- duo baton (Karolína Zielinová, Kristýna Sobeková) - 2. místo
- duo baton (Melánie Miklánková, Tereza Galuszková) - 3. místo
PODHOSTÝNSKÝ POHÁR 2014
- miniformace (Laura K., Melča M., Terka G., Adél M., Kajka K., Bea T., Natka Š.) - 3. místo
- formace baton - 3. místo
STUDÉNECKÁ HŮLKA 2014
- solo baton (Adéla Minarčíková) - 1. místo
- solo baton (Karolína Krzanová) - 2. místo
- solo baton (Dominika Paszková) - 3. místo
- solo baton (Denisa Kiselová) - 6. místo
- solo baton (Tereza Kovaříková) - 6. místo
- duo baton (Karolína Zielinová, Kristýna Sobeková) - 2. místo
- duo baton (Karolína Krzanová, Sára Popovová) - 4. místo
2012/2013
MISTROVSTVÍ SVĚTA 2013 PRAHA
- miniformace MIX (Aneta K., Terka S., Kika K., Sabča Ch., Anežka, Natka, Evka) - 3. místo ! ! !
FINÁLE HOŘICE 2013
- miniformace MIX (Aneta K., Terka S., Kika K., Sabča Ch., Anežka, Natka, Evka) - 3. místo + postup MS
FINÁLE KARVINÁ 2013
- solo baton (Aneta Kováříková) - 9. místo
- duo baton (Melánie Miklánková, Tereza Galuszková) - 15. místo
- miniformace (Laura K., Melča M., Terka G., Adél M., Anet S., Bea T., Terka K.) - 6. místo
- formace baton - 9. místo
SEMIFINÁLE VALTICE 2013
- solo baton (Aneta Kováříková) - 3. místo + postup na MČR
- solo baton (Kristýna Kánová) - 5. místo
- solo baton (Laura Kasperlíková) - 6. místo
- solo baton (Tereza Fragsteinová) - 9. místo
- duo baton (Melánie Miklánková, Tereza Galuszková) - 3. místo + postup na MČR
- miniformace (Laura K., Melča M., Terka G., Adél M., Anet S., Bea T., Terka K.) - 2. místo + postup MČR
- formace baton - 3. místo + postup na MČR
KVALIFIKACE ZÁBŘEH 2013
- miniformace MIX (Aneta K., Terka S., Kika K., Sabča Ch., Anežka, Natka, Evča) - 4. místo + postup MČR
KVALIFIKACE MORAVSKÁ NOVÁ VES 2013
- solo baton (Aneta Kováříková) - 3. místo + postup
- solo baton (Kika Kánová) - 5. místo + postup
- solo baton (Laura Kasperlíková) - 6. místo + postup
- solo baton (Terka Fragsteinová) - 8. místo + postup
- duo baton (Melánie Miklánková, Tereza Galuszková) - 2. místo + postup
- miniformace (Laura K., Melča M., Terka G., Adél M., Anet S., Bea T., Terka K.) - 2. místo + postup na
- formace baton - 2. místo + postup
O POHÁR ZE ZÁMKU - KOLÍN 2013
- solo baton děti (Laura Kasperlíková) - 1. místo
- solo baton kadetky A (Aneta Kováříková) - 2. místo
- solo baton kadetky A (Kika Kánová) - 4. místo
- solo baton kadetky B (Tereza Fragsteinová) - 12. místo
- solo baton juniorky B (Klárka Kolářová) - 11. místo
- duo baton děti (Melánie Miklánková, Tereza Galuszková) - 1. místo
PODHOSTÝNSKÝ POHÁR 2013
- formace baton - 1. místo
- miniformace baton (Laura K., Melča M., Terka G., Adélka M., Anetka S., Bea T., Terka K.) - 2. místo
MAŽORETKA JUVENTUSU 2012
- solo baton kadetky pokročilé (Aneta Kováříková) - 1. místo
- solo baton kadetky pokročilé (Kristýna Kánová) - 2. místo
- solo baton kadetky pokročilé (Laura Kasperlíková) - 3. místo
- solo baton kadetky pokročilé (Klárka Kolářová) - 4. místo
- solo baton kadetky pokročilé (Tereza Fragsteinová) - 5. místo
- solo baton kadetky začátečnice (Karolína Zielinová) - 4. místo
- solo baton kadetky začátečnice (Adéla Minarčíková) - 4. místo
- solo baton kadetky začátečnice (Martina Tyrlíková) - 4. místo
- solo baton kadetky začátečnice (Nela Foltýnová) - 4. místo
- duo baton (Melánie Miklánková, Tereza Galuszková) - 1. místo
- duo baton (Aneta Sobeková, Tereza Serišová) - 2. místo
- duo baton (Alexandra Pechová, Saša Síkorová) - 2. místo
- duo baton (Beáta Trzaskalíková, Tereza Kovaříková) - 3. místo
- duo baton (Karolína Krzanová, Natálie Šklíbová, Mirka Valošková) - 4. místo
- duo baton (Dominika Paszková, Denisa Kiselová) - 5. místo
O CENU TK ANDRIA 2012
- solo baton (Mirka Val´anyová) - 2. místo
- solo baton (Aneta Kováříková) - 3. místo
- solo baton (Kika Kánová) - 8. místo
- duo baton (Aneta Kováříková, Kika Kánová) - 1. místo
2011/2012
FINÁLE MČR PŘEŠTICE 2012 - FORMACE
- formace baton - 7. místo
FINÁLE MČR BLATNÁ 2012 - SOLOFORMACE
- solo baton (Mirka Val´anyová) - 6. místo
- solo baton (Aneta Kovaříková) - 18. místo
- solo baton (Kristýna Kánová) - 22. místo
SEMIFINÁLE VALTICE 2012
- formace baton - 3. místo - II. VÍCEMISTRYNĚ SEMIFINÁLE + postup na MČR
- solo baton(Mirka Val´anyová) - 2. místo + postup na MČR
- solo baton (Kristýna Kánová) - 3. místo + postup na MČR
- solo baton (Aneta Kovaříková) - 4. místo + postup na MČR
- duo baton (Aneta Kovaříková, Kristýna Kánová) - 2. místo
- mini baton (Aneta K., Kika K., Mirka V., Kika S., Terka S.) - 3. místo
KVALIFIKACE BĚLOTÍN 2012 - FORMACE
- formace baton - 1. místo - MISTRYNĚ KVALIFIKACE + postup
KVALIFIKACE HOŘICE 2012 - SOLOFORMACE
- solo baton (Mirka Val´anyová) - 1. místo + postup
- solo baton (Aneta Kovaříková) - 3. místo + postup
- solo baton (Kika Kánová) - 6. místo + postup
- duo baton (Aneta Kovaříková, Kika Kánová) - 1. místo + postup
- mini baton (Aneta K., Kika K., Mirka V., Kika S., Terka S.) - 1. místo + postup
O POHÁR ZE ZÁMKU 2012 - KOLÍN
- solo baton (Mirka Val´anyová) - 2. místo / 28.
- solo baton (Aneta Kovaříková) - 7. místo / 21.
- solo baton (Kristýna Kánová) - 12. místo / 21.
- duo baton (Aneta Kovaříková, Kristýna Kánová) - 5. místo / 25.
PODHOSTÝNSKÝ POHÁR 2012
- formace baton - 6. místo / 15.
- solo baton (Mirka Val´anyová) - 1. místo
- duo baton (Aneta Kovaříková, Kristýna Kánová) - 2. místo
O CENU TK ANDRIA 2011
- solo baton (Mirka Val´anyová)- 1. místo
- solo baton (Aneta Kovaříková) - 6. místo
2010/2011
FINÁLE MČR JAROMĚŘ 2011 - FORMACE
- formace baton - 13.místo / 18.
FINÁLE MČR VALTICE 2011 - SOLOFORMACE
- solo baton (Mirka Val´anyová) - 9. místo / 25.
- duo baton (Mirka Val´anyová, Gabča Ferková) - 18. místo / 19
- sedmice baton (Mirka V., Vikča Ch., Katka B., Paťa Š., Natka G., Marťa T.,
Verča M.) - 12. místo /17.
SEMIFINÁLE STOCHOV 2011
- formace baton - 2.místo / 11. + postup na MČR
KVALIFIKACE MORAVSKÁ NOVÁ VES 2011
- formace baton - 2. místo + postup do finále
- solo baton (Mirka Val´anyová)- 1. místo + postup
- solo baton (Anetka Kovaříková) - 10. místo
- duo baton (Mirka Val´anyová, Gabča Ferková) - 2. místo + postup
- duo baton (Niki Mezeyová, Kika Kánová) - 3. místo
- sedmice baton (Mirka V., Vikča Ch., Katka B., Paťa Š., Natka G., Marťa T.,
Verča M.) - 2. místo + postup
- sedmice baton (Anet K., Terka L., Terka S., Kika K., Bea T., Niki M.,
Kika S.) - 3.místo
VŠETULSKÁ HŮLKA 2011
- formace baton - ?. místo
- sedmice baton (Mirka V., Vikča Ch., Katka B., Paťa Š., Natka G., Marťa T.,
Verča M.) - 2. místo
O POHÁR ZE ZÁMKU - KOLÍN 2011
- solo baton děti (Aneta Kovaříková) - 4. místo / 19.
- duo baton děti (Kika Kánová, Niki Mezeyová) - 2.místo / 6.
- solo baton kadet (Mirka Val´anyová) - 8. místo / 29.
- duo baton kadet (Mirka Val´anyová, Gabča Ferková) - 9. místo / 18.
2009/2010
O CENU TK ANDRIA 2010
- solo baton (Mirka Val´anyová) - 3. místo
- duo baton (Niki Kopicová, Míša Studená) - 3. místo
FINÁLE MČR JAROMĚŘ 2010 FORMACE
- formace baton - 11. místo
FINÁLE MČR JESENÍK 2010 - SOLOFORMACE
- duo baton (Sabča Wizurová, KačkaŠvecová) - 10. místo
- sedmice baton (Mirka V., Katka Š., Sabča W., Lucka K., Paťka Š., Niki K., Míša S.) - 7. místo
SEMIFINÁLE VYŠKOV 2010
- formace baton - 4. místo + postup na MČR
KVALIFIKACE BĚLOTÍN 2010
- formace baton - 3. místo + postup
- solo baton (Mirka Val´anyová) - 3. místo
- duo baton (Sabča Wizurová, KačkaŠvecová)- 3. místo + postup na MČR
- duo baton (Niki Kopicová, Míša Studená) - 4. místo
- sedmice baton (Mirka V., Kača Š., Sabča W., Lucka K., Paťa Š., Niki K., Míša S.) - 2. místo + postup na MČR
O POHÁR ZE ZÁMKU KOLÍN FORMACE 2010
- formace baton - 4. místo
VŠETULSKÁ HŮLKA
- formace baton- 3. místo
- sedmice baton (Mirka V., Katka Š., Sabča W., Lucka K., Paťka Š., Niki K., Míša S.) - 1. místo
O POHÁR ZE ZÁMKU KOLÍN SOLOFORMACE 2010
- solo baton (Mirka Val´anyová) - 2. místo
|
|
|